Náš tým

Tomáš Vacek

Tomáš vám připraví komplexní strategii, která bude v kontextu se situací na trhu a pozicí vaší společnosti.

Z pozice výkonného ředitele OgilvyAction a Ogivy&Mather se čtrnáct let podílel na přípravě komunikačních strategií pro řadu mezinárodních i lokálních značek. Tyto zkušenosti poté doplnil o sedm let zkušeností v oblasti business developmentu a marketingovo-obchodních strategií pro společnosti CK Fisher a Pietro Filipi.

Kristina Matiášová

Kristina vám snese modré z nebe. Má na starosti především zákaznický servis.

Kristina má patnáctileté zkušenosti v reklamních agenturách získané prací pro domácí i síťové klienty. Ty doplnila o 5 let zkušeností v marketingu. Specializuje se na brandleading, brandbuiliding a obsahové strategie.

Lenka Matějková

Lenka vám pomůže s PR a sociálními médii.

Tříleté zkušenosti z lifestylových titulů jako je ELLE a Marianne, rozšířila čtyřmi lety praxe v oblasti PR a Marketingu pro světové značky jako Estée Lauder a Tom Ford. Následně obohatila své znalosti v lokální společnosti Pietro Filipi jako PR Manažerka a nyní se zabývá kreativními koncepty klientům na míru v oblasti PR a Social Media.

Hana Kašáková

Originální a poutavé texty pro vás připraví Hanka.

Vystudovala publicistiku, tvůrčí psaní, management a herectví. Již přes 10 let působí jako reklamní textařka, ale také publicistka a bloggerka. Psaný text a vyprávění příběhů ji živí, ale hlavně baví.