Každý může prodávat online!

A my vám s tím rádi pomůžeme

Víte, že otevřít si e-shop může být levnější než jeden měsíční nájem vašeho kamenného obchodu?

Vytvořili jsme pro Vás balíčky pomoci s vašim novým eshopem, kde Vám poradíme jak na to za pár korun. 🙂

Poradíme vám, jak si vše rozmyslet a co je potřeba připravit.
Pomůžeme vám váš online obchod postavit.
Nemusíte se bát. Nebude to vůbec těžké a ani nesnesitelně drahé. Prozkoumejte naši nabídku balíčků pomoci se stavbou vašeho nového e-shopou, vyberte ten, který se pro vás nejlépe hodí.
Nejste si jisti, nemůžete si vybrat? Kontaktujte nás. My vám rádi poradíme.

BALÍČKY POMOCI SE STAVBOU MÉHO NOVÉHO E-SHOPU:

Tabulku lze na mobilních zařízeních prohlížet posunutím do strany.
ZÁKLADNÍ
balíček
PROFI
balíček
INDIVIDUÁLNÍ
řešení
Základní rozhodnutí
Úvodní konzultace Získáte od nás seznam, co vše je potřeba promyslet a rozhodnout předem. Jednotlivé body následně spolu během
30 min. konzultace probereme.
Získáte od nás seznam, co vše je potřeba promyslet a rozhodnout předem. Jednotlivé body následně spolu během
1 hod. konzultace probereme.
Kontaktujte nás a společně pro Vás vytvoříme ideální řešení.
Výběr a registrace domény 1 hod. konzultace, kdy vymyslíme nejvhodnější doménu a zaregistrujeme ji pro Vás. Po konzultaci Vám dodáme 5 - 10 ověřených návrhů na doménu, včetně ověření.
Příprava vašeho e-shopu
Platforma e-shopu, vhodný tarif, příprava na otevření e-shopu 1 x konzultace 60 min.: Doporučíme vhodnou platformu e-shopu, společně vybereme vhodný tarif. Zašleme seznam kroků, co vše je třeba připravit pro otevření e-shopu – ten spolu projdeme a vše si vysvětlíme. 2 x konzultace 60 min.: Doporučíme vhodnou platformu e-shopu, společně vybereme vhodný tarif. Zašleme seznam kroků, co vše je třeba připravit pro otevření e-shopu – ten spolu projdeme a vše si vysvětlíme.
SSL certifikát - asistence Zařídíme pro vás vystavení SSL certifikátu - zákazník potřebuje jistotu, že nakupuje bezpečně. Zařídíme pro vás vystavení SSL certifikátu - zákazník potřebuje jistotu, že nakupuje bezpečně.
Základní SEO - zaškolení Společně projdeme základní pravidla práce s textem, aby váš e-shop měli rádi vyhledavače. Společně projdeme základní pravidla práce s textem, aby váš e-shop měli rádi vyhledavače.
Výběr grafické šablony, implementace vlastních barev a loga Vybereme spolu grafickou šablonu, implementujeme vaše barvy a logo. Na základě vašich požadavků grafik upraví vybranou šablonu, aby vznikl unikátní design vašeho e-shopu.
Vytvoření bannerů do úvodního části e-shopu (1-3) Obal prodává: proto pro vás vytvoříme 2 základní obrázky do úvodu Vašeho e-shopu. Obal prodává: proto pro vás vytvoříme 3 základní obrázky do úvodu Vašeho e-shopu.
Kategorizace nabídky zboží - asistence Nabídka Vašeho zboží musí mít logickou strukturu - pomůžeme Vám ji vymyslet. Nabídka Vašeho zboží musí mít logickou strukturu - pomůžeme Vám ji vymyslet.
Napojení do účetního systému --- Váš e-shop může napřímo komunikovat s vaším účetním programem - pomůžeme Vám s napojením na Váš účetní systém (Pohoda, iÚčto, iDoklad, Money S3)
Naplnění e-shopu zbožím Zaškolení, jak efektivně naplnit e-shop zbožím. Zaškolení, jak efektivně naplnit e-shop zbožím.
Výběr zásilkové služby Společně vybereme možnosti zasílání zboží, ty následně implementujeme do e-shopu. Společně vybereme možnosti zasílání zboží, ty následně implementujeme do e-shopu.
Výběr platební brány Vybereme s Vámi možnosti placení za Vaše produkty či služby a ty implementujeme do e-shopu. Vybereme s Vámi možnosti placení za Vaše produkty či služby a ty implementujeme do e-shopu.
Cena 14 900 Kč 33 900 Kč dohodou
Objednat Objednat
Chci více informací,
kontaktujte mě
Chci více informací,
kontaktujte mě
Chci více informací,
kontaktujte mě

Svezte se s námi na vlně úspěchu.

Chcete rozjet velké věci? Protože my ano!

Reference

Nový stánek s hračkami přímo v expozici

Kompletní marketingové řešení

Mailingy se správným obsahem a ve správný čas

Komunikace se stávajícími zákazníky – e-mailing

Vytváření audiovizuálního obsahu pro náročné diváky

Správa sociálních sítí, Tvorba a distribuce obsahu

Naši spokojení klienti

Martina Puchmelterová

Martina Puchmelterová

Jacobs Douwe Egberts Professional

S agenturou Contexto jsme se pustili do lead generation strategie. Postavili jsme nový web, změnili strategii facebook profilu a začínáme aktivně performace marketing. A mohu říct, že generování leadů se skvěle rozbíhá.

Marek Mohyla

Marek Mohyla

majitel Esennce.cz

S agenturou Contexto spolupracuji na zásadním obnovení strategie značky, a zároveň se Contexto stará o aktuální komunikaci na sociálních sítích a v mailingu. V obou úrovních spolupráce jsem nad míru spokojený. Contexto dovede přemýšlet tak, aby generovalo obrat, o který nám všem jde. A následně umí své myšlenky převést do reality. Důkazem je okamžitý nárůst prodejů generovaných z nových online aktivit.

Martin Cinolter

Martin Cinolter

majitel Cinolter Antique

Spolupráce s firmou Contexto mohu opravdu doporučit. Pomohla mi zkonsolidovat marketing, zviditelnit mojí firmu a tím i přivést nové zákazníky.

Tomáš Drážný

Tomáš Drážný

CEO společnosti ExecutiveJob.cz

U agentury Contexto velice oceňuji šíři jejich businessového záběru a obchodní fokus. V průběhu naší spolupráce nám pomáhali jak se strategickou změnou business konceptu, tvorbou nového CI, stavbou nového webu, tak performance marketingem a správou soc sítí, respektive komplexním komunikačním mixem. Díky spolupráci s nimi se nám podařilo vnést do světa manažerského náboru opravdovou revoluci a nastartovat růst našeho portálu Executivejob.cz. Spolupráci s Contextem mohu jednoznačně doporučit.

Kontaktujte nás

Napište nám nebo zavolejte na +420 603 459 844