O nás

Zesílíme výkon vašeho marketingu a najdeme nové cesty k růstu!

 • Jsme fullservisová marketingová agentura, která vznikla z potřeby přinést klientům takové marketingové služby, které budou doručovat to hlavní – žádané obchodní výsledky. Protože efektivita vynaložených prostředků je pro nás zásadní. 
 • Naší hlavní devízou je schopnost myslet na business stejně jako klienti. A to ve spojení s naším strategickým cílením, zkušenostmi a kreativitou přináší efektivní marketingová řešení, která vydělávají peníze. 
 • Soustředíme se na prodejně orientovaný marketing. V kombinaci tradiční práce se značkou, zaměřením se na obsah, komunikaci a využívaní  současných nástrojů online marketingu dosahujeme žádaných obchodních výsledků. 
 • Pro dosažení obchodních cílů vždy vyhodnocujeme celkový kontext vašeho businessu. Ve spojení tradičních marketingových postupů a nejnovějších technologií nacházíme nové příležitosti pro váš další dlouhodobý růst.

Jak postupujeme

 • Pronikneme do esence vašeho businessu
  Více než váš marketingový rozpočet nás zajímá vaše aktuální situace na trhu a to, kam a jak rychle se chcete dostat. Analýza současné situace a identifikace milníku je klíčová pro nastavení reálných obchodních cílů, jichž budeme dosahovat pomocí marketingových nástrojů.
 • Najdeme a sebereme “nízko ložené ovoce”
  Na začátku vždy hledáme příležitosti pro rychlý růst efektivity a v 99 % případů jej najdeme. A to buď pomocí zefektivnění fungování některé ze současných hlavních marketingových aktivit nebo doplněním marketingového mixu o vhodnou aktivitu, která není dosud využívána.
 • Připravíme dlouhodobou strategii a plán
  Poté, co dosáhneme prvotního růstu efektivity, se zaměříme na tvorbu dlouhodobé strategie a její podrobný plán realizace.
  Při tvorbě samozřejmě pracujeme s konkrétními zkušenostmi získanými z první fáze, se správně definovanou značkou (v případě potřeby doplníme), za využití současných technologií a dalších zkušeností ze stejných či podobných segmentů.
 • Vše vyhodnocujeme a průběžně optimalizujeme
  V principu není možné připravit detailní plán, aniž by jej nebylo nutné “po cestě” upravit. Proto je klíčové kontinuálně a hlavně správně měřit výsledky, na čemž si zakládáme. Na základě dat pak naplánovaný postup vždy průběžně validujeme či upravujeme pro dosažení maximální efektivity aktivit a dlouhodobého růstu.
 • 20% odměny vážeme na splnění obchodních cílů
  Léta zkušeností a unikátní know-how nám ukázaly, že náš přístup je správný. Proto si můžeme dovolit podílet se na obchodních výsledcích našich klientů.  

Pokud jste v situaci, kdy přemýšlíte jak zefektivnit váš marketing, kontaktujte nás.

Těším se na shledanou,
Tomáš

Kontaktujte nás
JDE Professional Autobond Group Království železnic FČOK Savencia SC Johnson Sousedé Unboxino Esennce

Máte zájem o spolupráci?

Napište nám nebo zavolejte na +420 603 459 844.