Reference

Takeda

Vytvoření obsahová strategie pro podporu preventivního léku, realizace strategie (včetně vytvoření webových stránek a placené podpory distribuce obsahu).

O bag

Vytvoření obsahové strategie pro známou módní značku s důrazem na influencer marketing.

Executive job

Konzultace business modelu a marketingové podpory. Sestavení kompletního business plánu včetně marketingového plánu. Příprava a realizace obsahové strategie. Supervize výkonnostních kampaní jak v rámci klasických PPC, tak na sociálních sítích. Konzultace dalšího rozvoje funkcionalit a uživatelské prostředí portálu. Příprava argumentů a podkladů pro podporu sales týmu.

Lifetest.eu

Pro klienta Lifetest jsme připravili kompletní online marketingovou strategii podpory vstupu nového produktu na český trh. Tuto strategii realizujeme.

Antiques Cinolter

Definice komunikační strategie. Vedení výběrového řízení na dodavatele a následná supervize implementace nového e-shopu. Nastavení a následná realizace obsahové strategie. Řízení výkonnostních kampaní jak v rámci klasických PPC, tak na soc. sítích s cílením na tuzemskou i zahraniční klientelu.

Toto je přehled našich stávajících vážených klientů. Na dalších usilovně pracujeme. Chcete být mezi nimi? Kontaktujte nás!