Restartované Česko

Restartované Česko

Jsme nyní nečekaně vystaveni nové, po generace nepoznané, situaci nejenom osobně, ale mnozí z nás i byznysově. Ukazuje se, že firmám a podnikatelům, kteří kromě kamenných obchodů prodávají i přes online se situace zvládá o poznání lépe.
Dokonce díky karanténě a homeoffice stovek tisíc lidí, zaznamenaly e-shopy „vánoční“ obraty. Restrikce se nyní postupně uvolní, kamenné obchody se otevřou a vše se začne pomalu vracet do normálu. Skoková změna zákaznického chování však nikoli. Její změna potrvá dlouhé měsíce, možná roky, než se přiblíží době před Coronavirem, ale pravděpodobně se do „starých kolejí“ nevrátí již nikdy.

Lidé do kamenných obchodů sice opět přijdou, jejich, mnohdy nově nabitá, zákaznická zkušenost s online nakupováním zde již zůstane. A to napříč všemi věkovými skupinami a všemi kategoriemi zboží.
Pokud někdo chce úspěšně pokračovat v podnikání, být případně připraven na další nebezpečí opakování se podobné situace, již nemůže v roce 2020 online ze svého byznys plánu zkrátka vynechat.
Postupný evoluční přechod firem do online prostředí by během několika let pokračoval tak jako tak. Vývoj zkrátka jde tímto směrem. Díky nenadále situaci potřeba být on-line přišla více „revolučně“, než mnozí z nás čekali.

Nejenom v oblasti prodeje zboží a služeb, ale například i v digitalizaci výuky ve školství se během několika týdnů udělal krok vpřed větší, než za posledních několik let. Učitelé se „přes noc“ naučili využít dostupných on-line nástrojů a jistě jich budou nadále využívat i když se žáci vrátí do lavic.
Čas jsou peníze a čím rychleji dokážete na novou situaci reagovat, tím rychleji se vám investice nejen vrátí, ale i vyplatí.

Proto jsme pro Vás připravili několik ucelených online balíčků na již existujícím spolehlivém řešení e-shopu SHOPTET a jeho online podporu na webu i sociálních sítích. E-shop jsme schopni nastavit pro Váš byznys, za předem jasně daných podmínek a cen.

Další články:

Každý může prodávat online!

Podpora svého byznysu? Co přes influencer marketing?

Sociální sítě vás mohou zachránit (nejen) v době krize

Proč je v současné době marketing potřeba víc než kdy předtím?

Business solutions
Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Svezte se s námi na vlně úspěchu.

Chcete rozjet velké věci? Protože my ano!